Parafia Poczesna | Decyzja o I Komunii Św. po 26 kwietnia

Decyzja o I Komunii Św. po 26 kwietnia

Z powodu epidemii oraz biorąc po uwagę decyzję władz państwowych o zamknięciu szkół do 26 kwietnia 2020r. Do tego dnia nie podejmujemy decyzji odnośnie do organizacji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii. Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie będziemy zmuszeni zmienić termin uroczystości z 31 maja br.
Z uwagi na dynamiczny przebieg epidemii prosimy o cierpliwość, gdyż chodzi nam przede wszystkim o bezpieczeństwo. Prosimy o wzięcie pod uwagę także ewentualności, iż przed wakacjami ani również po nich z powodu możliwych kolejnych fal pandemii organizacja uroczystości komunijnych w dotychczasowej formie może zostać mocno ograniczona lub odroczona.
W dniu 26 kwietnia 2020 roku na stronie naszej parafii zostanie zamieszczony komunikat
z decyzją uwarunkowaną rozwojem epidemii oraz wydanymi do tego czasu regulacjami prawnymi.