Parafia Poczesna | Decyzja o I Komunii Św. po 26 kwietnia
18652
post-template-default,single,single-post,postid-18652,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Decyzja o I Komunii Św. po 26 kwietnia

Decyzja o I Komunii Św. po 26 kwietnia

Z powodu epidemii oraz biorąc po uwagę decyzję władz państwowych o zamknięciu szkół do 26 kwietnia 2020r. Do tego dnia nie podejmujemy decyzji odnośnie do organizacji uroczystości Pierwszej Komunii Świętej w naszej Parafii. Jeśli sytuacja nie ulegnie poprawie będziemy zmuszeni zmienić termin uroczystości z 31 maja br.
Z uwagi na dynamiczny przebieg epidemii prosimy o cierpliwość, gdyż chodzi nam przede wszystkim o bezpieczeństwo. Prosimy o wzięcie pod uwagę także ewentualności, iż przed wakacjami ani również po nich z powodu możliwych kolejnych fal pandemii organizacja uroczystości komunijnych w dotychczasowej formie może zostać mocno ograniczona lub odroczona.
W dniu 26 kwietnia 2020 roku na stronie naszej parafii zostanie zamieszczony komunikat
z decyzją uwarunkowaną rozwojem epidemii oraz wydanymi do tego czasu regulacjami prawnymi.