Parafia Poczesna | Lista laureatów
19044
post-template-default,single,single-post,postid-19044,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Lista laureatów

Lista laureatów

Lista laureatów

V Archidiecezjalno – Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej  „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna…”– Poczesna 2021

14 listopada godzina 16.00 – Hala Sportowa w Poczesnej

 

  1. Natalia Feret
  2. Nadia Dutkiewicz
  3. Zespół wokalny „Do re mi” Szkoła Podstawowa w Poczesnej
  4. Zespół wokalny „Niezapominajki” Szkoła Podstawowa w Nieradzie
  5. Maja Pyrkosz
  6. Aleksandra Kubanek
  7. Zuzanna Kijak
  8. Jagoda Choma
  9. Iga Nierobiś
  10. Maja Majchrzak
  11. Emilia Kadłubek
  12. Nikola Barwinek
  13. Dominika Stępień
  14. Martyna Piech
  15. Julia Dymek

16.Weronika Aksman

  1. Wiktoria Harabas
  2. Roksana Witkowicz
  3. Iga Ściebiorowska
  4. Liwia Orda
  5. Zuzanna Stolarczyk
  6. Kaja Pietrzak
25. Zespół wokalny  Gminny Ośrodek Kultury w Popowie
24. Zespół wokalny  Szkoła Podstawowa we Wrzosowej
  1. Malwina Wilk

 

Kolejność występu laureatów

V Archidiecezjalno – Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej  „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna…”– Poczesna 2021

 

  1. Zespół wokalny „Do re mi” Szkoła Podstawowa w Poczesnej
  2. Maja Pyrkosz
  3. Wiktoria Harabas
  4. Zuzanna Stolarczyk
  5. Zespół wokalny Szkoła Podstawowa we Wrzosowej
  6. Kaja Pietrzak
  7. Weronika Aksman
  8. Natalia Feret
  9. Iga Nierobiś
  10. Zespół wokalny Gminny Ośrodek Kultury w Popowie
  11. Julia Dymek
  12. Aleksandra Kubanek
  13. Roksana Witkowicz
  14. Martyna Piech

15 Maja Majchrzak

  1. Zespół Wolany „Niezapominajki” Szkoła Podstawowa w Nieradzie

 

Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom i zapraszamy po odbiór nagród 14 listopada 2021r. o godz.16,00  Hala Sportowa Poczesna ul. Szkolna 2

 W razie nieobecności  Laureata  w  koncercie prosimy o kontakt pod nr. 691 379 954