Parafia Poczesna | Orszak Trzech Króli w Poczesnej
18553
post-template-default,single,single-post,postid-18553,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Orszak Trzech Króli w Poczesnej

Orszak Trzech Króli w Poczesnej

O 11.30 mieszkańcy i parafianie z Poczesnej zebrali się pod szkołą aby przywitać Trzech Króli i udać się wraz z nimi w Orszaku do kościoła parafialnego.

Dziękujemy za wszelką pomoc przy organizacji Orszaku. Szczególne podziękowania dla Strażaków z OSP Poczesna za zadbanie o bezpieczeństwo orszaku, ministrantom i lektorom oraz  scholi z Paulą Kubicką i rodzoną na czele. Dziękujemy dzieciom, rodzicom oraz księżom z naszej parafii za obecności i wspólne świętowanie