Parafia Poczesna | Parafialny Dzień Strażaka

Parafialny Dzień Strażaka

W niedzielę 6 maja na Mszy Św. o godz. 9.30 modliliśmy się w intencji naszych Druhów Strażaków. Na Uroczystość przybyli Druhny i Druhowie z OSP Bargły, OSP Huta Stara A i OSP Poczesna wraz ze sztandarami. Modliliśmy się o Życie Wieczne dla tych którzy odeszli już na Wieczną Służbę z naszych jednostek i o błogosławieństwo Boże dla nas obecnych na Mszy Św.

Po nabożeństwie udaliśmy się na cmentarza parafialny aby złożyć kwity i zapalić znicze na grobach naszych zmarłych strażaków.