Parafia Poczesna | Parafialny Dzień Strażaka
17058
post-template-default,single,single-post,postid-17058,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Parafialny Dzień Strażaka

Parafialny Dzień Strażaka

W niedzielę 6 maja na Mszy Św. o godz. 9.30 modliliśmy się w intencji naszych Druhów Strażaków. Na Uroczystość przybyli Druhny i Druhowie z OSP Bargły, OSP Huta Stara A i OSP Poczesna wraz ze sztandarami. Modliliśmy się o Życie Wieczne dla tych którzy odeszli już na Wieczną Służbę z naszych jednostek i o błogosławieństwo Boże dla nas obecnych na Mszy Św.

Po nabożeństwie udaliśmy się na cmentarza parafialny aby złożyć kwity i zapalić znicze na grobach naszych zmarłych strażaków.