Parafia Poczesna | Piąty dzień pielgrzymki Kapłanów

Piąty dzień pielgrzymki Kapłanów

Dziś z naszej parafii ruszył kolejny etap Pielgrzymki Kapłanów. Pielgrzymowanie rozpoczęło się w poniedziałek 16 lipca. W archidiecezji częstochowskiej trwa wielka modlitewna inicjatywa „Modlitwa serc i stóp kapłańskich w intencji powołań”, która zasięgiem obejmie wszystkie parafie naszej archidiecezji.

Każdego dnia w innym dekanacie kapłani będą pieszo pielgrzymować od parafii do parafii modląc się i poszcząc. Akcja rozpoczęła się od Mszy św. w zawierciańskiej bazylice, czyli parafii Św. Apostołów Piotra i Pawła w Zawierciu.

Krzyż będzie niósł m.in. nasz ksiądz proboszcz…

Modlitwa serc i stóp kapłańskich

Opublikowany przez Radio Fiat Czwartek, 19 lipca 2018