Parafia Poczesna | Przesłuchania konkursowe
18483
post-template-default,single,single-post,postid-18483,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Przesłuchania konkursowe

Przesłuchania konkursowe

UWAGA !!!  PRZESŁUCHANIA KONKURSOWE 

w poniedziałek 28 października od godz. 10.00

Kolejność przesłuchań konkursowych

 

IV Archidiecezjalno – Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej  „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna…”– Poczesna 2019

 

Godzina 10.00

Kategoria klas I-III

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Aleksandra Kubanek

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

„Piechota”
2 Kaja Pietrzak

Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

„To nasza Ojczyzna”
3 Amelia Michałowska

Zespół Szkolno-Przedszkolny w Słowiku

 

„ Warszawo ma”
4 Nadia Dutkiewicz

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

 

„Nasza najpiękniejsza”
5 Julia Caban

Szkoła Podstawowa w Nieradzie

 

„ Ułani, ułani”
6

 

 

Igor Bednarek

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

„Płynie Wisła”
7 Wiktoria Harabas

Szkoła Podstawowa w Jamkach- Korzonku

 

„O mojej ojczyżnie ”
8 Iga Nierobiś

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„Warczą karabiny”
9

 

Dominika Stępień

Szkoła Podstawowa w Nieradzie

 

„Orzełek”
10 Lena Bulska

Szkoła Podstawowa w Lgocie Górnej

 

„Pałacyk Michla”
11 Oliwia Szymczyk

Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

„Warszawo ma”
12 Milena Bąk

Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

 

„O mojej Ojczyżnie”
13 Kacper Grobelak

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubojnie

 

„Nie masz nad żołnierza”
14 Julia Dymek

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

„Przybyli ułani”
15 Anna Anastazja Felix

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubojnie

 

„Spoza gór i rzek”
16 Iga Ścibiorowska

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„ Jedzie na kasztance”
17 Zuzanna Turek

Szkoła Podstawowa w Porębie

 

„Warszawo ma”
18 Wiktoria Walentek

Zespół Szkolno Przedszkolny w Słowiku

 

„Przybyli ułani”
19 Klaudia Bińczyk

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubojnie

 

„Bartoszu, Bartoszu”
20 Zuzanna Marchewka

Szkoła Podstawowa w Lgocie Górnej

 

„Serce w plecaku”

 

Godzina około 11.30

Kategoria klas IV-VI

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Julia Kowalik

Szkoła Podstawowa w Łaźcu

 

„11 listopada”
2 Wiktoria Cybulska

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubojnie

 

„Marsz, marsz Polonia”
3 Zuzanna Kijak

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

 

„ Niepodległa, niepokorna”
4 Bartosz Bąk

Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

 

„Biały krzyż”
5 Julia Krakowian

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
6 Wiktoria Gałus

Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej

 

„Przybyli ułani”
7 Weronika Aksman

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

„Piechota”
8 Roksana Witkowicz

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„Pałacyk Michla”

 

9 Karolina Rachwalik

Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

 

„Wrzosy”
10 Iga Machniak

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„Serce w plecaku”
11 Laura Bryłka

Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

„ Tu wszędzie jest moja ojczyzna”
12 Dorota Stanisz

Szkoła Podstawowa w Kłomnicach

 

„Tango na głos i orkiestrę”
13 Natalia Zębik

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubojnie

 

„Matko o twarzy czarnej”

 

14 Hanna Hollek

Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

„Deszcz jesienny deszcz”

 

15 Roksana Dyrka

 

„Wybaczcie piechocie”

 

„Deszcz jesienny deszcz”

15 Maja Majchrzak

Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

„11 listopada”

Godzina około 12.30

 

Kategoria klas VII – VIII

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Natalia Sirek

Zespół Szkolno – Przedszkoln  w Rększowicach

 

 

 

„ Ojczyzno ma”
2 Zuzanna Wilk

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

„ Taki kraj”

 

3 Sandra Harabas

Szkoła Podstawowa w Jamkach – Korzonku

 

„Matko o twarzy czarnej”

 

4 Julia Soboniak

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Lubojnie

 

  „Czarne chmury”

 

 

5 Kinga Szymczyk

Szkoła Podstawowa

w Poczesnej

 

 „ Taki kraj”

 

6 Kacper Przybylski

Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie

 

 

 „Tango na głos i orkiestrę”
7 Wiktoria Gizler

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rększowicach

 

„Dziewczyna z granatem”
8 Maja Tarnowska

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

„Białe róże”
9 Maria Pietrzak

Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

„ Miasto”
10

 

Oskar Kramarzyk

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„ Biały krzyż”
11 Amelia Piwek

Zespół Szkolno – Przedszkolny w Rększowicach

 

„ Dziś idę walczyć mamo”
12 Igor Jerz

Szkoła Podstawowa w Cynkowie

 

„ Taki kraj”
13 Natalia Froch

Szkoła Podstawowa w Nieradzie

„ Tchnienie wolności”

 

14 Karolina Garleja

 

„Miejcie   nadzieje”

Godzina około 13.30

 

Kategoria zespoły wokalne/chóry /schole

 

LP. Nazwa zespołu/ chóru/scholii Tytuł pieśni

 

1 La Musica Mia ZSP w Lubojnie

 

„Piechota”
2 Zespół wokalny  Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

 

„Rota”

3 Studio Art  Kids

Stowarzyszenie Studio Art

w Porębie

 

„ Pierwsza Brygada”
4 Duet

Anna Soboniak , Maja Konieczek

ZSP w Lubojnie

 

 

„ Warszawo ma”

5 Zespół wokalny

„Niezapominajki”

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

 

„Uwierz Polsko”

 

 

5 Zespół wokalny

SP Poczesna

 

„Rozkwitały pąki białych róż”

 

 

Wszystkich uczestników przesłuchań prosimy o dostarczenie nagrań w dniu przesłuchań konkursowych lub przesłanie  na e-maila dorota.wk@vp.pl do soboty włącznie 26.10.2019r.

Wszelkie uwagi, informacje udziela koordynator przeglądu Pani Dorota Wiśniewska tel- 691-397-754.