Parafia Poczesna | Tydzień biblijny w Poczesnej – ks. Michał Pierzchała i ks. prał. Jarosław Sroka „W SAMO POŁUDNIE”
18918
post-template-default,single,single-post,postid-18918,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Tydzień biblijny w Poczesnej – ks. Michał Pierzchała i ks. prał. Jarosław Sroka „W SAMO POŁUDNIE”

Tydzień biblijny w Poczesnej – ks. Michał Pierzchała i ks. prał. Jarosław Sroka „W SAMO POŁUDNIE”

 

W Radio FIAT – 18 kwietnia w III. Niedzielę Wielkanocną w parafii św. Jana Chrzciciela w Poczesnej rozpocznie się tydzień biblijny. Program jest bardzo bogaty: będzie czytanie Słowa, medytacja, Nabożeństwo Słowa Bożego, konkurs biblijny… O szczegółach mówią ks. Michał Pierzchała i ks. prał. Jarosław Sroka.