Parafia Poczesna | Tydzień Biblijny w Poczesnej

Tydzień Biblijny w Poczesnej

Od najbliższej niedzieli 18.04 zaczynamy ,,Tydzień Biblijny w Poczesnej”!
Co będzie się działo?
15 minut przed każdą Mszą Św. w niedzielę oraz każdego dnia w ciągu tygodnia o 17:40 wspólne czytanie oraz medytacja Pisma Świętego.
Zapraszamy także na specjalne Nabożeństwo Słowa Bożego w piątek 23.04.o godz. 17:30.

Wszystkich Parafian zapraszamy do udziału w Konkursie internetowym dla rodzin pod hasłem:, ,Moja Rodzina czyta Pismo Święte”
Zachęcamy wszystkie rodziny do wspólnego czytania Pisma Świętego w domach i wspólnej modlitwy dowolną tajemnicą Różańca Św. Zachęcamy zwłaszcza do czytania kart Ewangelii.
Aby wziąć udział w konkursie należy zrobić zdjęcie podczas rodzinnego czytania i nadesłać je na adres: parafiapoczesnakonkursy@gmail.com
Termin nadsyłania zdjęć to 22.04.2021r.