Parafia Poczesna | Intencje Mszalne
15998
page,page-id-15998,page-template-default,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Intencje Mszalne

Intencje Mszy świętych 

 

24 lipca Poniedziałek, wspomnienie św. Kingi

18.00 + Bronisława w 1 rocznicę śmierci, Tadeusz Pędziwiatr

 

25 lipca Wtorek, święto św. Jakuba Apostoła

18.00 + Ryszard Nowak – od Przewodniczącej Rady Gminy Lidii Kaźmierczak wraz z Radnymi Gminy

 

26 lipca Środa, wspomnienie św. Joachima i Anny

18.00 + Anna Marsik – od rodziny Zwolskich z Poraja

 

27 lipca  Czwartek

18.00 + Jerzy Sroka

 

28 lipca Piątek

18.00 + Daniela Rakowska – od swatki Marianny Mizgała

 

29 lipca Sobota, wspomnienie św. Marty
7.30 * Za Parafian
17.00 * O Boże błogosławieństwo, potrzebne łaski dla Romualdy
i Bogdana Grzyb w 50 rocznicę zawarcia sakramentu małżeństwa

18.00
+ Józefa Jabłońska – od rodziny Całusów z Siedlca
+ Anna, Franciszek Szkop
+ Urszula i Jan Potyczka
– od wnuczki
+ Ryszard Nowak – od koleżanek i kolegów Jeziorowskich i Nowaków
+ Anna Marsik – od siostry Władysławy z rodziną
+ Daniela Rakowska – od rodziny Zawadzkich
+ Jan Grajcar – od siostry Danuty z dziećmi
+ Stanisław Wójcik – od Waldemara Majera z rodziną
+ Zofia Najnigier – od Danuty z Jastrzębia Zdroju z rodziną
+
Janusz Wójcik – od koleżanek i kolegów z firmy Tauron
+ Antoni Musiał w 37 r. śm., Magdalena Musiał; Michał, Genowefa Kuziorowicz
+
Janina Brzozowska – od rodziny Kuziorowiczów
+ Krzysztof Sławiński – od sąsiadki Teresy Kaczmarek z rodziną
+ Jadwiga Lompa – od wnuczki Martyny z rodziną
+ Elżbieta Cierpińska w 3 rocznicę śmierci
+
Józef Nocoń – od syna Michała z rodziną
+ Lucjan Filejski – od znajomej Lucyny i kolegi z pracy Włodzimierza
i Barbary Krakowskich
+ Genowefa, Antoni Michalczewscy; Petronela, Franciszek Szkop
– od dzieci
+ Anna Konieczna
+ Marian Brzozowski; Marianna, Edward Brzozowscy;
+Waleria, Ludwik Dróżdż

30 lipca Niedziela, XVII Niedziela Zwykła
8.00 + Władysław, Bolesława Kura;
+ Władysław, Wacława, Zygmunt Pietryka; January Mordziołek
9.30 + Pelagia w 1 r. śm., Jerzy Czerwik – od dzieci z rodzinami
12.00 *
16.00 + Antoni Bartnik; Bronisława, Maria Bartnik; Zygmunt Piwowarczyk

 

31 lipca Poniedziałek, wspomnienie św. Ignacego z Loyoli

18.00 + Czesław Flak – od żony

 

1 sierpnia Wtorek, wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego

18.00 + Janusz Wójcik – od rodzin Gwoździków, Słomianów i Ciężkich

 

2 sierpnia Środa

18.00 + Zdzisław Pawlik – od żony Bożeny z synem Radosławem

 

3 sierpnia Czwartek

18.00 + Janina Brzozowska – od Moniki i Marcina Lizińskich z dziećmi

 

4 sierpnia Piątek, wspomnienie św. Jana Marii Vianneya

18.00 + Lucjan Filejski – od Danuty i Zenona Radwańskich z rodziną

 

5 sierpnia Sobota
7.30 * Za Parafian

18.00
+ Józefa Jabłońska – od rodziny Leśniak
+ Eugeniusz Caban w 20 rocznicę śmierci
+ Antoni, Helena Caban; Edward Caban; dziadków z obydwu stron i dusze w czyśćcu
+ Marianna Kołodziejczyk w 6 rocznicę śmierci
– od córki z rodziną
+ Ryszard Nowak – od szwagra Mieczysława z rodziną
+ Anna Marsik – od Anny i Mirosławy Marsik oraz Ewy i Leszka Znamierowskich
+ Daniela Rakowska – od Kazimiery Ociepa z rodziną
+ Ryszard Jankowski – od żony i dzieci z rodzinami
+ Jan Grajcar – od bratowej Janiny z dziećmi
+ Stanisław Wójcik – od rodziny Sękowskich z Radostkowa
+ Zofia Najnigier – od Martyny Cichosz z rodziną
+
Tadeusz Ścigała – od najbliższych
+
Janina Brzozowska – od chrześnicy Urszuli Brzozowskiej
+ Jadwiga Lompa – od wnuczki Beaty z mężem i dziećmi
+ Jan Kamionka w 1 rocznicę śmierci – od żony Jadwigi z rodziną
+
Józef Nocoń – od córki Magdaleny z rodziną
+ Julianna Chmielewska – od rodziny Jarawków
+ Zdzisława Markowska w 4 rocznicę śmierci; Edward Markowski

+ Irena, Wiesława, Józef Rak
+ Walenty Bekus

 

6 sierpnia Niedziela, Święto Przemienienia Pańskiego
8.00 + Wypominki
9.30 + Julia, Andrzej Bubelscy; Janina Stefańska; Karolina Drwal
12.00 * roczek – Maciej Flak
16.00 * Żywy Różaniec

 

7 sierpnia Poniedziałek

18.00 + Janusz Wójcik – od żony Jadwigi

 

8 sierpnia Wtorek, wspomnienie św. Dominika

18.00 + Zdzisław Pawlik – od syna Artura z Karoliną

 

9 sierpniaŚroda, święto św. Teresy Benedykty od Krzyża

18.00 + Janina Brzozowska – od wnuczki Olgi z rodziną

 

10 sierpnia Czwartek, wspomnienie św. Wawrzyńca

18.00 + Lucjan Filejski – od siostry Krystyny z mężem i dziećmi

 

11 sierpnia Piątek, wspomnienie św. Klary

18.00 + Zofia, Stanisław Znojek – od córki Barbary z Marzenką

 

12 sierpnia Sobota
7.30 * Za Parafian
18.00
+ Józefa Jabłońska – od Mieczysława Jędryka z rodziną
+ Julian Jabłoński w 13 rocznicę śmierci – od dzieci z rodzinami
+
Daniela Rakowska – od Anny, Katarzyny, Leszka z rodziną Caban
+ Jan w 14 r. śm., Irena Jabłońscy – od dzieci
+ Jan Grajcar
– od chrześnicy Elżbiety z dziećmi
+ Stanisław Wójcik – od Ireny i Jana Wójcik
+ Zofia Najnigier – od chrześniaka Jarosława z rodziną
+
Janina Brzozowska – od Jarosława Brzozowskiego z rodziną
+ Jadwiga Lompa – od wnuczki Moniki z mężem i córką
+ Józef Nocoń – od córki Anny z rodziną
+ Stanisława, Stefan Sitek
+ Henryk w 11 r. śmierci, Helena, Andrzej Minkina
+ Janina Śliwakowska w 11 rocznicę śmierci
– od córki i syna z rodzinami

 

13 sierpnia Niedziela, XIX Niedziela Zwykła
8.00 + Janina, Henryk Czerwik – od dzieci
9.30 *
12.00 *
16.00 + Halina Szwaja w 6 rocznicę śmierci – od męża z rodziną

 

14 sierpnia Poniedziałek, wspomnienie św. Maksymiliana

18.00 + Janusz Wójcik – od córki Sylwii z rodziną

 

15 sierpnia Wtorek, Uroczystość Wniebowzięcia NMP
8.00 + Jan w 15 r. śm., Wacława Strączyńscy;
+ Andrzej Kulawik
9.30 + Wacław Żak w 10 r. śm. – od żony i dzieci z rodzinami
12.00 + Jadwiga Brzozowska – od dzieci z rodzinami
16.00 + Jadwiga Bączyńska – od właścicieli i pracowników Apteki w Kolonii Poczesna

 

16 sierpnia Środa, św. Stefana Węgierskiego

18.00 + Janusz Wójcik – od rodziny Wrzalików z dziećmi

 

17 sierpnia Czwartek wspomnienie św. Jacka

18.00 + Lucjan Filejski – od brata Ireneusza z rodziną

 

18 sierpnia Piątek, wspomnienie św. Klary
18.00 + Zdzisław Pawlik – od siostry z rodziną

 

19 sierpnia, Sobota
7.30 * Za Parafian
18.00
+ Zygmunt Wiater w 13 rocznicę śmierci
+
Janina Sosnecka – od rodziny Amurskich
+ Jan Grajcar – od Mieczysława Caban z rodziną
+
Stanisław Wójcik – od kolegów hodowców gołębi z oddziału Myszków
+ Stefania i Antoni Kuziorowicz
+ Jan, Marianna Kaźmierczak
+ Lucjan Filejski
– od sąsiadów z III klatki
+ Zofia, Stanisław Znojek
– od siostry Stanisławy
+ Jadwiga Lompa – od rodzin Giełdowskich i Nocuń
+ Józef Nocuń – od teściowej Lucyny

 

20 sierpnia Niedziela, XX Niedziela Zwykła
8.00 + Zenon Ociepa
9.30 + Elżbieta, Eugeniusz, Kazimierz Hoła
12.00 * w intencji Oliwii Sikora w 5 rocznicę urodzin
16.00 + Antoni, Bronisława, Maria Bartnik

 

21 sierpnia Poniedziałek, wspomnienie św. Piusa X

18.00 + Janusz Wójcik – od syna Roberta z rodziną

 

22 sierpnia Wtorek, wspomnienie NMP Królowej

18.00 + Zdzisław Pawlik – od Krystyny Baran

 

23 sierpnia  Środa, wspomnienie św. Róży z Limy

18.00 + Lucjan Filejski – od chrześniaka Jerzego Oberskiego

 

24 sierpnia Czwartek, święto św. Bartłomieja Apostoła
18.00 + Zofia, Stanisław Znojek – od córki Elżbiety, wnuków: Jarka, Kasi, Kamili, Ewy z rodzinami i prawnukami
25 sierpnia  Piątek
18.00 + Janina Sosnecka – od Anny Zych z rodziną
26 sierpnia Sobota, Uroczystość NMP Częstochowskiej
7.30 * Za Parafian
18.00
+ Jan Pidzik – od Andrzeja Kałki
+ Daniela Rakowska – od bratowej Alfredy z rodziną
+
Stanisław Wójcik – od Zbigniewa Wnuk z rodziną
+ Jadwiga Lompa
– od rodziny Kuziorowiczów
+ Józef Nocoń – od szwagierki Grażyny z rodziną
+ Krystian Jarczyk
+ Lucyna, Zygmunt Golis
– od rodziny
+ Anna Cupiał
– od męża z rodziną

 

27 sierpnia, Niedziela, XXI Niedziela Zwykła
8.00 + Zofia w 1 r. śm., Bronisław Nocoń
9.30 + Edyta Dziedzicka w 11 rocznicę śmierci – od rodziców i siostry z rodziną
12.00 * O Boże błogosławieństwo dla Kuby w 4 r. urodzin; Macieja w 7 r. urodzin i Julii w 10 r. urodzin
16.00 + Antoni Kalisz, Henryk Kuziorowicz

 

28 sierpnia Poniedziałek, wspomnienie św. Augustyna

18.00 + Janusz Wójcik – od swatki Ireny z rodziną

 

29 sierpnia Wtorek, wspomnienie Męczeństwa św. Jana Chrzciciela

18.00 + Zdzisław Pawlik – od Krystyny Baran

 

30 sierpnia Środa

18.00 + Janina Sosnecka – od Zakładu Pogrzebowego Hades

 

31 sierpnia Czwartek
18.00 + Lucjan Filejski -od rodziny Kulińskich i Słobodzianów