Parafia Poczesna | Intencje Mszalne
15998
page-template-default,page,page-id-15998,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Intencje Mszalne

17 marca, II Niedziela Wielkiego Postu
8.00 + Weronikę, Jana Krakowian w rocznicę śmierci

10.30 + Zofię Szumera w 1 r. śm. – od syna Pawła z rodziną
+ Longina Szumerę

12.00 * O Boże błogosławieństwo dla Ewy i Jarosława  w 5 r. ślubu

16.00  + Barbarę Brzozowską – od chrześnicy Iwony Pidzik z rodziną

 

18 marca, Poniedziałek

7.00 + Krzysztofa Ociepę – od Zakładu Pogrzebowego Arymateja
18.00 + Jana Jarawkę – od swata Edwarda z rodziną

 

19 marca, Wtorek, Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP
9.00 + Otylię i Henryka w rocznicę śmierci
18.00 + Ks. Stanisława Szafrańca – od Barbary i Roberta Chądzyńskich z rodziną

 

20 marca, Środa
7.00 + Helenę Sałata – od Zakładu Pogrzebowego Oaza
18.00 + Grzegorza w 1 r. śm. i Marię Szymanek;
+ Józefa i Emilię Świerczyńskich

 

21 marca, Czwartek
7.00 + Zdzisława Sobalę – od uczestników pogrzebu
18.00 + Tadeusza Karcza – od córki Marzeny z rodziną

 

22 marca, Piątek
7.00 + Krzysztofa Ociepę – od rodziny Bendkowskich
18.00 + Szymona, Józefę, Sebastiana Caban, zmarłych z rodziny Cabanów; Tomasza, Magdalenę, Ignacego, Apolonię, Alfredę, Wandę, Włodzimierza, Lucjana, Lucynę Ślęzak; Helenę Muchla; Agnieszkę, Pelagię, Urszulę, Romana i zmarłych z rodziny Ziemowskich; Kazimierę, Ignacego, Bogdana Major; Jadwigę Bączyńską, Zbigniewa Barana

 

23 marca, Sobota
7.30 * Za Parafian
18.00 Msza święta zbiorowa
+ Roberta Puś w 22 r. śm.; Zofię i Zygmunta Puś; Adelę Sieradzan
+ Mariana Wąsińskiego
– od Alicji i Władysława Hutkiewicz
+ Barbarę Brzozowską
– od rodziny Sobalów i Kaźmierczaków
+ Agnieszkę Ginał
– od sąsiadów Zbirków
+ Kazimierę Ociepa
– od kuzyna Jana Kołodziejczyka z rodziną
+ Jana Jarawkę – od koleżanki Bożeny z rodziną
+ Janinę, Hannę, Barbarę, Wojciecha, Józefa Bury; Mariannę, Wandę, Józefę, Bolesława, Stefana Motłoch; Reginę Podsiadło
+ Tadeusza Karcza
– od rodziny Szmidlów
+ Bogumiła Mazanka
– od siostry z mężem i dziećmi
+ Stanisława Góreckiego
– od sąsiadów Dukowskich
+ Ks. Stanisława Szafrańca
 
+ Macieja Szumerę
– od Doroty i Teresy Ziaja
+ Serafinę Krakowian
– od siostry Danieli z rodziną
+ Wiesława Skopa – od rodziny z Bielawy
+ Krzysztofa Ociepę
– od Lidii i Adama Urbańczyk
+ Józefa, Walerię Golis – od córki z rodziną
+ Józefa i Wiktorię Dróżdż
– od córki z rodziną
+ Grażynę Pijet
– od kuzynki z Siemianowic
+ Zdzisława Sobalę
– od wnuka Łukasza z rodziną
+ Alfredę w 10 r. śm., Józefa, Stanisława Sikora; Józefę, Ignacego Brzozowskich; Mariana Czerwika; Walentego, Władysławę Nierobiś; Irenę, Jana Caban
+ Józefa, Józefę i Bolesława Michalików
+ Stefana, Mariannę, Danielę, Henryka, Marka, Krystynę, Ryszarda Krakowian; Jana Kromołowskiego; Andrzeja Czerwika; Annę, Helenę Głąb
+ Czesława w 30 r. śm., Alfredę, Edmunda, Wiesława, Jana, Magdalenę Kwietniewskich; Anetę Chmielewską; Arkadiusza Janika; Klarę, Walentego, Czesława, Wiesława Muś; Zofię, Piotra Pijet
+ Reginę i Witolda Marszałek w rocznicę śmierci
– od najbliższych
+ Kazimierę Major w rocznicę śmierci; Helenę Bączyńską
+ Zygmunta Bączyńskiego
– od Agaty Maniak z rodziną

 

24 marca, III Niedziela Wielkiego Postu
8.00 + Mariana Wąsińskiego – od Sławka z rodziną

10.30 + Grażynę Pijet – od córki Karoliny z rodziną

12.00 1)* O Boże błogosławieństwo dla Igi w 1 r. ur i Huberta Nalewajka
2) * O Boże błogosławieństwo dla Martynki Kita w 5 r. ur.

16.00  + Mieczysława, Jana, Annę, Władysława i Mirosława Ziaja; Sebastiana, Helenę Janczyk