Parafia Poczesna | Intencje Mszalne
15998
page-template-default,page,page-id-15998,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Intencje Mszalne

Intencje Mszalne

 

1 lipca, XIII Niedziela Zwykła
8.00 + Wypominki

9.30 + Mariannę w 13 r. śm. i Mieczysława Ociepa;
+ Tadeusza i Henryka Kulińskich

12.00 * O Boże błogosławieństwo dla Grzegorza Waszczyka w 40 r. ur.

16.00 * Żywy Różaniec

2 lipca, Poniedziałek
18.00 + Tadeusza Rakowskiego – od swatów Zych 

 

3 lipca, Wtorek, święto św. Tomasza Apostoła

18.00 + Bogumiłę Kopaczewską – od koleżanek Zosi Kołodziej i Wiesławy Szumera

 

4 lipca, Środa

18.00 + Wiktorię Sypuła – od córki Mirosławy z rodziną

 

5 lipca, Czwartek, pierwszy czwartek miesiąca
18.00 + Zofię Szumera – od syna Pawła z rodziną

 

6 lipca, Piątek, pierwszy piątek miesiąca
18.00 + Tadeusza Rakowskiego – od rodziny Jelonków i Kamińskich

 

7 lipca, Sobota, pierwsza sobota miesiąca
7.30 * Za Parafian
18.00 + Msza św. zbiorowa
+ Edmunda Hurasa
– od Beaty Blukacz z synami
+ Bogumiłę Kopaczewską – od kuzynki Barbary Badora z rodziną
+ Wiktorię Sypuła – od rodziny Witków
+ Zofię Skop – od Bożeny Wasilewskiej i Mirosława Marciniak
+ Lucynę Zaremba
– od rodziny Kurków i Sączek
+ Magdalenę Krzyczmonik-Radosz
– od wychowanków ze Szkoły Podstawowej rocznik 2010
+ Wandę Wójcik
– od Ireny i Jana Wójcik z rodziną
+ Czesławę Stępień – od Natalii i Stanisława Marcisz
+ Zbigniewa Paruzel
– od Kuby z synem Dawidem
+ Halinę Michalczyk
– od swatów Czerwików
+ Zenona Grucę
– od syna Adama z rodziną
+ Jadwigę Strąk
– od rodziny Dróżdż ze Szkolnej
+ Iwonę Grajcar
– od rodziców
+ Irenę Minkina w 5 r. śm.
– od rodziny
+ Mieczysława Górniaka
– od brata Janusza z rodziną
+ Teresę Radosz
– od rodziny Ociepów

 

8 lipca, XIV Niedziela Zwykła
8.00 + Kazimierza w 24 r. śm., Władysławę i Ewę Nowowiejskich

9.30 + Jana Macoch; Władysława Chwastek

12.00 * O Boże błogosławieństwo dla Hanny Majchrzak w 1 r. ur. – od rodziców

16.00 + Ryszarda w 24 r. śm., Marię, Mieczysława Krakowian;
+ Albinę i Władysława Bieleckich

9 lipca, Poniedziałek
18.00 + Bogumiłę Kopaczewską – od Urszuli i Jana Ociepa z dziećmi 

 

10 lipca, Wtorek

18.00 + Antoniego Królikowskiego – od żony Doroty z córkami

 

11 lipca, Środa, święto św. Benedykta

18.00 + Tadeusza Rakowskiego – od Eugeniusza i Joanny Pidzik z dziećmi

 

12 lipca, Czwartek, Doba Eucharystyczna
18.00 + Wiktorię Sypuła – od synowej Grażyny

 

13 lipca, Piątek
18.00 + Bogumiłę Kopaczewską – od słuchaczy Uniwersytetu III wieku w Poczesnej

 

14 lipca, Sobota
7.30 * Za Parafian
18.00 + Msza św. zbiorowa
+ Wiktorię Sypuła
– od Bogdana Kisiel
+ Zofię Skop – od wnuczki Renaty z rodziną
+ Mariannę Wąsińską
+ Lucynę Zaremba
– od rodziny Trychów
+ Zofię Zalas w 8 r. śm.
– od męża Rajmunda
+ Zofię Wawrzyńczak
– od Rajmunda Zalas
+ Wandę Wójcik
– od Waldemara Majer z żoną
+ Czesławę Stępień – od Władysława Marcisz z rodziną
+ Zbigniewa Paruzel
– od Józefa Słabosz z rodziną
+ Halinę Michalczyk
– od Anny i Sławomira Benduskich
+ Ireneusza Hertmana; Juliannę i Władysława Szecówka
– od dzieci z rodzinami
+ Damiana Nowoka; Mariannę i Stanisława Królak
– od syna Henryka z rodziną
+ Zenona Grucę
– od syna Krzysztofa z rodziną
+ Jadwigę Strąk
– od sąsiadki Marianny Dzięcioł z rodziną
+ Iwonę Grajcar
– od męża z dziećmi
+ Tadeusza Ścigałę; Czesława Ociepę
– od wnuka Wojtka
+ Stanisława, Helenę, Józefa, Stanisława, Teresę Karbowskich; zmarłych z rodz. Lizurej, Woźniaków, Wieliczko, Weber, Marszandt
+ Piotra w 30 r. śm., Faustynę, Jana Sitek
+ Genowefę, Kazimierza Nowaków
+ Mieczysławę, Teodozję, Teofila Rybaków
+ Józefę Golińską
+ Mieczysława Górniaka
– od rodziny Grzebieluchów
+ Teresę Radosz
– od rodziny Mańczyków
+ Elżbietę Opiłka w 11 r. śm. – od mamy i męża z rodziną

 

15 lipca, XV Niedziela Zwykła
8.00 + Władysława, Bolesławę Kura; Władysława, Wacławę, Zygmunta Pietryka

9.30 + Jerzego Ociepę w 7 r. śm. – od najbliższych

12.00 * O Boże błogosławieństwo dla Joanny i Artura Ociepa w 10 r. ślubu

16.00 + Zenona Ociepę

16 lipca, Poniedziałek, wspomnienie NMP z Góry Karmel
18.00 + Lidię i Józefa Dałek 

 

17 lipca, Wtorek

18.00 + Tadeusza Rakowskiego – od Stefanii Łysakowskiej z rodziną

 

18 lipca, Środa

18.00 + Bogumiłę Kopaczewską – od Lidii i Andrzeja Lechowskich

 

19 lipca, Czwartek
18.00 + Wiktorię Sypuła – od zięcia Jana z rodziną

 

20 lipca, Piątek
18.00 + Zofię Skop – od synów Ryszarda i Jana

 

21 lipca, Sobota
7.30 * Za Parafian
17.00 * o Boże błogosławieństwo dla Henryka Jadowskiego w 90. r. ur. – od córki z rodziną
18.00 + Msza św. zbiorowa
+ Jakuba Łapcika
+ Wiktorię Sypuła
– od Elżbiety Ociepa z rodziną
+ Zofię Skop – od prawnuczki Kasi z mężem
+ Lucynę Zaremba
– od bratowej Alfredy z rodziną
+ Wandę Wójcik
– od Jolanty i Tadeusza Sękowskich z rodziną
+ Czesławę Stępień – od prawnuczków Kuby i Julii z mamą
+ Zbigniewa Paruzel
– od znajomych z Częstochowy
+ Halinę Michalczyk
– od Anny i Pawła Benduskich
+ Mariannę, Jana, Czesława Kaźmierczak; Helenę, Jana, Zdzisława Caban
+ Annę i Franciszka Dróżdż
– od najbliższych
+ Zenona Grucę
– od swatki Mirosławy z rodziną
+ Jadwigę Strąk
– od Edmunda Bączyńskiego
+ Kazimierza Patorskiego w 36 r. śm.
– od żony i córek
+ Iwonę Grajcar
– od teściowej Zofii
+ Wacławę Krzyczmonik w 2 r. śm.; Marka Krzyczmonik
+ Mieczysława Górniaka
– od rodziny Wąsielów
+ Teresę Radosz
– od wychowanków ze szkoły

 

22 lipca, XVI Niedziela Zwykła
8.00 + Szymona, Józefę, Sebastiana Caban; zm. z rodziny Cabanów; Tomasza, Magdalenę, Ignacego, Apolonię, Alfredę, Wandę, Włodzimierza, Lucjana, Lucynę Ślęzaków; Agnieszkę, Pelagię, Urszulę, Romana Ziemowskich; Kazimierę, Ignacego, Bogdana Major; Jadwigę Bączyńską; Zbigniewa Barana

9.30 * Dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej, zdrowie dla Zenony Niedostatkiewicz w 90 r. urodzin

12.00 * O Boże błogosławieństwo dla Igora Luli w 1 r. ur.

16.00 + Antoniego, Bronisławę, Marię Bartnik; Zygmunta Piwowarczyka

 

23 lipca, Poniedziałek, święto św. Brygidy
18.00 + Bronisławę w 2 r. śm. i Tadeusza Pędziwiatr 

 

24 lipca, Wtorek, wspomnienie św. Kingi

18.00 + Tadeusza Rakowskiego – od rodziny Sitków

 

25 lipca, Środa, święto św. Jakuba Apostoła

18.00 + Bogumiłę Kopaczewską – od Marty i Roberta Janusiewicz

 

26 lipca, Czwartek, wspomnienie św. Joachima i Anny rodziców NMP
18.00 + Wiktorię Sypuła – od wnuczka Pawła z rodziną

 

27 lipca, Piątek
18.00 + Tadeusza Rakowskiego – od Pracowników Gaz-System

 

28 lipca, Sobota
7.30 * Za Parafian
18.00 + Msza św. zbiorowa
+ Annę i Franciszka Szkop
+ Urszulę, Jana Potyczka
– od wnuczki
+ Antoniego w 38 r. śm. i Magdalenę Musiał; Michała i Genowefę Kuziorowicz
+ Wiktorię Sypuła
– od rodziny Czech
+ Zofię Skop – od rodziny Gawronów
+ Lucynę Zaremba
– od Beaty Nowak z rodziną
+ Wandę Wójcik
– od Wacława Majer z rodziną
+ Czesławę Stępień – od bratanic Ewy i Doroty z rodzinami
+ Zbigniewa Paruzel
– od Pracowników Zajazdu Mistral
+ Halinę Michalczyk
– od Jolanty i Henryka Kuźnik z synem
+ Zenona Grucę
– od swatów Brzozowskich
+ Jadwigę Strąk
– od rodziny Ostopinko
+ Iwonę Grajcar
– od Morzyków i Tarnawskich
+ Teresę Radosz
– od Pracowników Domu Pomocy Społecznej

 

29 lipca, XVII Niedziela Zwykła
8.00 + Annę, Jacka Caban

9.30 + Czesława Flak w rocznicę śmierci – od żony

12.00 * O Boże błogosławieństwo dla Nikodema Matyi w 1 r. ur.

16.00 + Emila Strąka w 25 r. śm., zm. z rodz. Strąków;
+ Wacławę, Jana Cierpiał; Piotra Kołodzieja

 

30 lipca, Poniedziałek
18.00 + Wiktorię Sypuła – od rodziny Bendkowskich i rodziny Plebanków 

31 lipca, Wtorek, wspomnienie św. Ignacego Loyoli

18.00 + Antoniego Królikowskiego – od syna Marcina z żoną i dziećmi