Parafia Poczesna | Kolęda
16244
page-template-default,page,page-id-16244,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kolęda

Plan wizyty duszpasterskiej 2018/2019 w parafii św. Jana Chrzciciela w Poczesnej

 

  Godz. Piątek, 28.12.2018
Ks. 1 9:00 Bargły – ul. Śląska i ul. Wierzbowa
– od Michałowa
Ks. 2 9:00 Bargły, ul. Śląska i ul. Kwiatowa

    Sobota, 29.12.2018
Ks. 1 9:00 Bargły, ul. Śląska i ul. Zakole
– od Zakola, strona prawa
Ks. 2 9:00 Bargły, ul. Śląska i ul. Kwiatowa od trasy, ulica Błękitna od p. Gorzelak, strona prawa
    Środa, 02.01.2019
Ks. 1 9:00 Zawodzie, ul. Cmentarna – od p. Gawrońskich

 

Ks. 2 9:00 Ul. Młyńska, ul. Kręta, ul. Modra, ul. Jesienna

    Czwartek, 03.01.2019
Ks. 1 14:00 Ul. Cicha i ul. Sucha
    Piątek, 04. 01. 2019
Ks. 1 9:00 Zawodzie, ul. Długa, ul. Sosnowa, ul. Kolejowa
– od Kolejowej
Ks. 2 9:00 Zawodzie, ul. Długa – od Leśniczówki
    Sobota, 05. 01.2019
Ks. 1 9:00 Zawodzie, ul. Brzozowa i ul. Długa od p. Flak
Ks. 2 9:00 Zawodzie, ul. Długa od p. Drożdżów

    Poniedziałek, 07.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Okólna i ul. Słoneczna

Ks. 2 15:00 Ul. Górnicza
    Wtorek, 08.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Przemysłowa

 

    Środa, 09.01.2019
Ks. 1 9:00 Nowa Wieś – ul. Częstochowska i Działki
– od trasy
Ks. 2 9:00 Nowa Wieś – ul. Częstochowska i ul. Podgórna
– od trasy
    Czwartek, 10.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Wolności i ul. Stawowa; ul. Krótka i ul. Prosta – od ul. 1 Maja

 

    Piątek, 11.01.2019
Ks. 1 9:00 Kolonia Poczesna – ul. 1 Maja
– od trasy i ul. Szkolna
Ks. 2 9:00 Kolonia Poczesna – ul. Szkolna od 1 Maja,
od p. Jasińskich
    Sobota, 12.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Pszenna i ul. Chabrowa

 

    Poniedziałek, 14.01.2019
Ks. 1 9:00 Działki za szkołą i ul. Wiśniowa
– od ul. Szkolnej

 

Ks. 2 15:00 Ul. Spadowa i ul Żwirowa

 

    Wtorek, 15.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Katowicka
– od p. Lech
Ks. 2 16:00 Ul. Górna, ul. Nadrzeczna i ul. Graniczna

    Środa, 16.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Rolnicza, ul. Lipowa i ul. Tkacka

 

Ks. 2 9:00 Ul. Tkacka

 

    Czwartek, 17.01.2019
Ks. 1 13:00 Ul. Ceramiczna i Pałac

 

    Piątek, 18.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Łąkowa – od Sobuczyny
Ks. 2 9:00 Poczesna i Kolonia Poczesna, ul. Strażacka,
ul. Bankowa, ul. Modrzewiowa – od Nowej Wsi
    Sobota, 19.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Południowa i ul. Handlowa
– od ul. Łąkowej
Ks.2 9:00 Ul. Południowa i ul. Handlowa
– od Łąkowej
    Poniedziałek, 21.01.2019
Ks. 1 9:00 Ul. Jałowcowa

Przyjęcie kapłana i błogosławieństwo domu  jest wyrazem naszej wiary.