Parafia Poczesna | Kolejność przesłuchań
17572
post-template-default,single,single-post,postid-17572,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kolejność przesłuchań

Kolejność przesłuchań

Kolejność przesłuchań konkursowych

 

III Archidiecezjalno – Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej  „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna…”– Poczesna 2018

 

 

Godzina 10.30

Kategoria zespoły wokalne/chóry /schole

LP. Nazwa zespołu/ chóru/scholii Tytuł pieśni

 

1 La Musica Mia ZSP w Lubojnej

 

„Białe róże”
2 Zespół wokalny z Gimnazjum

we Wrzosowej

 

 

„Myślimy o Polsce”

3 Srebrne aniołki z parafialnej scholki Parafia Poczesna

 

 

„Maszerują strzelcy”

4 Duet

Oliwia Krawczyk , Nadia Bednarek ZSP w Rększowicach

 

 

„ Rozkwitają paki białych róż”

5 Zespół wokalny

„Niezapominajki”

SP

w Nieradzie

 

„Legiony”

 

 

6 Duet

Amelia Piwek Viktoria Sirek

ZSP w Rększowicach

 

 

”Rozkwitają pąki białych róż”

7 Zespół wokalny SP, Gimnazjum Poczesna „Dziś idę walczyć mamo”

Godzina około  11.10

Kategoria klas I-III

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Oliwia Szymczyk

SP w Poczesnej

„To nasza ojczyzna”
2 Natalia Feret

SP w Koziegłowach

 

„Tu wszędzie jest moja ojczyzna”

 

3 Laura Bryłka

SP w Poczesnej

 

„ Tu nasza ojczyzna”

 

4 Wiktoria Walentek

ZSP w Słowiku

 

 

„Warszawo ma”
5                 Zuzanna Marchewka

SP w Lgocie Górnej

 

„ Pałacyk Michla”
6

 

 

Amelia Michałowska

ZSP w Słowiku

„Deszcz jesienny deszcz”
7 Wiktoria Harabas

Parafia św. Walentego w Konopiskach

 

„ Myślimy o Polsce”
8 Anna Sobonia

ZSP w Lubojnej

 

„Orzełek”
9

 

Michalina Kulawik

SP w Nieradzie

 

„Pałacyk Michla”
10 Klaudia Bińczyk

ZSP w Lubojnie

„ Sanitariuszka Małgorzatka”

 

Godzina około 12.30

Kategoria klas IV-VI

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Gerard Krzechki

SP w Kamienicy Polskiej

 

„Dziś idę walczyć mamo”
2 Marcelina Caban

SP w Nieradzie

 

„Gdzie są kwiaty

z dawnych lat”

3 Zuzanna Kowalczyk

SP w Krzepicach

 

„ Taki kraj”
4 Justyna Caban

SP w Nieradzie

 

„Hej, chłopcy bagnet na broń ”
5 Julia Chabowska

SP w Kamienicy Polskiej

 

„Jest taki kraj”
6 Natalia Zębik

ZSP w Lubojnie

 

„Jedzie w las ułan”

 

7 Natalia Froch

SP w Nieradzie

 

„Dziewczyna z granatem”

 

8 Oskar Kramarzyk

SP w Hucie Starej„B”

„Ojczyzna”

 

9  

Kinga Buczkowska

ZSP w Lubojnej

 

„ Taki kraj”

 

 

10 Kacper Przybylski

SP nr 48 w Częstochowie

 

 

„Tchnienie wolności”

11 Nikola Zyskowska

ZSP w Lubojnej

 

„ Dziś idę walczyć mamo”
12 Maja Majchrzak

SP w Poczesnej

 

„Ułani, ułani”

 

13 Roksana Dyrka

SP w Koziegłowach

 

„Dziewczyna z granatem”
14 Hanna Hollek

SP w Poczesnej

„Niepodległa, niepokorna”
15 Zuzanna Marczyk

SP w Koziegłowach

 

„Taki kraj”
16 Damian Niestrój

ZSP w Słowiku

 

„Piechota”

 

17 Sandra Harabas

SP w Jamkach – Korzonku

„ Czy jest coś piękniejszego na tym świecie”
18 Zuzanna Wierzchowska

ZSP w Rększowicach

 

„ Płynie Wisła, płynie”
19 Nikola Katryniak

SP w Jamkach – Korzonku

 

„ Rota”
20 Dominika Kowalska

ZSP w Rększowicach

 

„ My, pierwsza brygada”

 

21 Maja Janik

SP w Jamkach – Korzonku

 

„ O mój rozmarynie”
22 Ewa Fornalik

SP w Jamkach – Korzonku

 

„Piechota”
23 Maja Sobala

SP w Jamkach – Korzonku

 

„ Jak długo na Wawelu”
24 Igor Jerz

SP w Cynkowie

 

„Dziś do ciebie przyjść nie mogę”
25 Natalia Miedzińska

SP w Jamkach – Korzonku

 

„ Mury”
26 Nina Januszko

SP w Jamkach – Korzonku

 

„ Wojenko, wojenko”
27 Anna Blukacz

SP w Jamkach – Korzonku

 

„Dziś idę walczyć mamo”

 

Godzina około 14.30

Kategoria klas VII, VIII -III Gimnazjum

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Joanna Migalska – ZSP w Przyrowie „ Dziewczyna z granatem”
2 Wiktoria Gizler  – ZSP w Rększowicach „ Śpiewka 1920”

 

3 Klaudia Ujma SP we  Wrzosowej

 

„Rozkwitają paki białych róż”

 

4 Julia Soboniak ZSP w Lubojnie   „Wojenko, wojenko”

 

 

5 Kinga Szymczyk SP w Poczesnej  „ Powrócisz tu”

 

6 Julia BłaszakSP w Nieradzie

 

 „Biały krzyż”
7 Maria Pietrzak SP w  Poczesnej

 

 

„Tchnienie wolności””
8  Milena Kocjan SP Kamienica Polska

 

„Cisza Modlitwa katyńska”
9 Aleksandra Grzyb Gimnazjum

w Poczesnej

 

„ Opowiedz nam ojczyzno”
10

 

Emilia Nowak ZSP w Rększowicach „ Dziewczyna z granatem”
11 Roksana Pęczek SP w Poczesnej

 

„ Biały krzyż”
12 Jakub Wójcik SP w Poczesnej „ Uwierz Polsko”