Parafia Poczesna | Kolejność Przesłuchań Konkursowych
19037
post-template-default,single,single-post,postid-19037,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Kolejność Przesłuchań Konkursowych

Kolejność Przesłuchań Konkursowych

Kolejność Przesłuchań Konkursowych

 

V Archidiecezjalno- Powiatowego Przeglądu Pieśni Patriotycznej  „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna”- Poczesna2021

 

ZGODA UCZESTNIKA PRZEGLĄDU

Godzina 10.15

 

Kategoria klas I-III

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
 

1

Iga Ściebiorowska

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

 

„Legiony”

2 Nikola Barwinek

Zespół Folklorystyczny Pieśni i Tańca „Wrzosowianie”

 

 

„Płynie Wisła”

3 Iga Nierobiś

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

 

„ Pałacyk Michla”

 4 Kaja Pietrzak

GCKIiR w Poczesnej

 

 

 

”Orzełek”

5

 

 

Liwia Orda

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

 

„Jedzie, jedzie na kaszance”

6 Julia Dymek

Gminne Centrum Kultury Informacji

i Rekreacji w Poczesnej

 

 

„Niepodległa, Niepokorna”

7

 

Piotr Jabłoński

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

 

 

„Idą leśni”

8 Paulina Struska

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

 

 

„Przybyli ułani”

9 Malwina Wilk

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

 

 

„Warczą karabiny”

10 Maja Pyrkosz

Szkoła Podstawowa w Jamkach – Korzonku

 

„Rozkwitały paki”
11 Igor Bednarek Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

 

 

 

„Przybyli ułani”

     

 

 

Godzina 10.45

 

Kategoria klas IV-VI

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Weronika Wojciechowska

Szkoła Podstawowa

w Słowiku

 

„Leśna kołysanka”
2 Emilia Pikuła

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

 

„ Rota”
3 Wiktoria Walentek

Szkoła Podstawowa w Słowiku

 

„Jędrusiowa wola”
4 Maja Godela

Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej

 

„Piechota”
5 Iga Pietrasik

Szkoła Podstawowa we Wrzosowej

 

„Pierwsza kadrowa”
6 Roksana Witkowicz

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„Już mi raz zabrali Wilno”

 

7 Amelia Michałowska

Szkoła Podstawowa w Słowiku

 

„Warszawo ma”
8 Natalia Feret

Szkoła Podstawowa

w Koziegłowach

 

 

„Siwy mundur”
9 Lena Jarzębska

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

„ Piechota”
10 Natalia Minkina

Szkoła Podstawowa w Nieradzie

 

„Rozkwitały paki białych róż”
11 Filip Krzyczmonik

Szkoła Podstawowa w Hucie Starej B

 

 

„Ułani, ułani”

 

12 Wiktoria Harabas

Szkoła Podstawowa

w Jamkach Korzonku

 

„Tango na głos

i jeszcze jeden głos”

13 Maria Adamczyk

Szkoła Podstawowa

w Hucie Starej B

 

„Święta miłości”
14 Dominika Stępień

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

 

„Legiony”
15 Nadia Dutkiewicz

Szkoła Podstawowa w Poczesnej

 

„Dziewczyna

z granatem”

16 Liwia Orda

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

 

„Jedzie na kasztance”
17 Aleksandra Kubanek

Szkoła Podstawowa

w Hucie Starej B

 

„ Taki kraj”
18 Alicja Ociepa

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

„Piechota”

 

 

 

Godzina  12.00

Kategoria klas VII – VIII

 

LP IMIĘ I NAZWISKO WYKONAWCY

 

TYTUŁ PIEŚNI
1 Martyna Piech

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Mykanowie

„ Sen o Katyniu”
2 Maja Majchrzak

Szkoła Podstawowa

W Poczesnej

„ Powrócisz tu”

 

3 Zuzanna Stolarczyk

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

 

 

„Modlitwa katyńska”

 

 

4 Zuzanna Kijak

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

 

„ Warszawo ma”

 

5 Jagoda Choma

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

 

„Polskie kwiaty”
6 Emilia Kadłubek

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

 

„Uwierz Polsko”
7 Weronika Aksman

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

 

„Dziewczyna

z granatem”

8 Natalia Miedzińska

Szkoła podstawowa w Jamkach Korzonku

„Dziś idę walczyć”

 

 

Godzina 12.40

Kategoria zespoły wokalne/chóry /scholie

 

LP. Nazwa zespołu/ chóru/scholii

 

Tytuł pieśni

 

1 Zespół wokalny „Do re mi”

Szkoła Podstawowa

w Poczesnej

 

„11 listopada”
2 Zespół wokalny

Gminny Ośrodek Kultury

w Popowie

 

„ Pałacyk Michla”
3 Zespół wokalny

Szkoła Podstawowa

we Wrzosowej

 

 

„Gaude ,Mater Polonia”

4 Zespół wokalny

„Niezapominajki”

Szkoła Podstawowa

w Nieradzie

 

„Jesteśmy stąd”

 

 

 

 

 

ZGODA UCZESTNIKA PRZEGLĄDU