Parafia Poczesna | Koncert Laureatów
16544
single,single-post,postid-16544,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Koncert Laureatów

DSC00504

Koncert Laureatów

Parafialny Oddział Akcji Katolickiej przy Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej wraz z Księdzem Proboszczem Jarosławem Sroką zorganizował II Powiatowo-Diecezjalny Przegląd Pieśni Patriotycznej „Tu wszędzie jest moja ojczyzna….” pod honorowym patronatem ks. BP Antoniego Długosza i przy współpracy z Wójtem Gminy Poczesna Krzysztofem Ujmą.

Finał odbył się 12.11.2017r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Poczesnej. Bardzo mile zaskoczyła nas liczba dzieci biorących udział w konkursie i wysoki poziom zaprezentowanych utworów. Już dziś zapraszamy na przyszłoroczny przegląd.

 

Komisja konkursowa w składzie Pani Iwona Kołodziejczak – mgr sztuki śpiewu, logopeda, dyrektor placówki oświatowej,  Pani Justyna Kępa –  pedagog, instruktor muzyczny, organistka a także saksofonistka Jasnogórskiej Orkiestry ,  Pan Jan Bereziński  – muzyk  i pedagog, juror festiwali międzynarodowych i ogólnopolskich oraz Damian Kluzniak – muzyk, muzykoterapeuta, nauczyciel po  przesłuchaniu 104 wykonawców w czterech kategoriach wiekowych postanowiła przyznać następujące miejsca i wyróżnienia:

 

Kategoria klas I – III Szkoła Podstawowa

I miejsce :  Zuzanna Stolarczyk SP w Nieradzie

II miejsce: Maja Suchecka Parafia p.w. św. Doroty w Przyrowie,  Natalia Minkina SP w Nieradzie

III miejsce: Justyna Caban w Nieradzie, Wiktoria Cybulska ZSP Lubojna

Wyróżnienia :

Klaudia Bińczyk , ZSP Lubojna

Nikola Kołodziej SP w Nieradzie

 

Kategoria klas IV – VI Szkoła Podstawowa

I miejsce : Kinga Szymczyk SP w Poczesnej, Julia Soboniak ZSP Lubojna

II miejsce: Maria Pietrzak SP w Poczesnej, Marcelina  Caban SP w Nieradzie

III miejsce: Natalia Zębik ZSP Lubojna

Wyróżnienia :

Natalia Froch  SP w Nieradzie

Maja Struzik SP we Wrzosowej

Alicja Kędzia  SP w Nieradzie

Patrycja Makowska SP w Hucie Starej B

Zuzanna Kijak SP we Wrzosowej

 

Kategoria klas VII – III Gimnazium

I miejsce : Klaudia Ujma Klasa VII SP we Wrzosowej, Jakub Kołek Gimnazjum w Poczesnej

II miejsce: Jakub Wójcik Klasa VII SP w Poczesnej

III miejsce: Angelika Knapczyk Gimnazjum w Konopiskach

 

Wyróżnienia :

Małgorzata Jasińska Gimnazjum w Poczesnej

Patrycja Szyda Klasa VII SP we Wrzosowej

Julia Błaszak Klasa VII SP w Nieradzie

 

 

 

 

DSC00003 DSC00021 DSC00025 DSC00044 DSC00068 DSC00083 DSC00091 DSC00108 DSC00125 DSC00131 DSC00142 DSC00146 DSC00165 DSC00196 DSC00224 DSC00242 DSC00259 DSC00265 DSC00266 DSC00268 DSC00280 DSC00298 DSC00308 DSC00338 DSC00341 DSC00348 DSC00361 DSC00388 DSC00422 DSC00485 DSC00504 DSC00535 DSC00537 DSC00572 DSC00627 DSC00638 DSC00651 DSC00668 DSC09896 DSC09923 DSC09938 DSC09957 DSC09962 DSC09967 DSC09978 DSC09979 DSC09987 DSC09988

 

 

 

 

 

 

 

Kategoria zespoły wokalne/schole

 

I miejsce :

Zespół wokalny „La musica mia’  ZSP w Lubojnej

Zespół wokalny SP w Poczesnej

 

II miejsce:

Schola „Srebrne aniołki z parafialnej scholki” Parafia pw św. Jana Chrzciciela  w Poczesnej

 

III miejsce

Duet z klasy III Maja Majchrzak i Oliwia Ujma SP w Poczesnej

 

„Niezapominajki z klasy I-III” SP w Nieradzie

 

 

 

Wyróżnienia :

Zespół wokalny ZSP w Słowiku