Parafia Poczesna | Lista wykonawców II Powiatowo – Diecezjalnego Przegląd Pieśni Patriotycznej
16511
single,single-post,postid-16511,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Lista wykonawców II Powiatowo – Diecezjalnego Przegląd Pieśni Patriotycznej

Beznazwy-2

Lista wykonawców II Powiatowo – Diecezjalnego Przegląd Pieśni Patriotycznej

 

Lista wykonawców II Powiatowo – Diecezjalnego  Przegląd Pieśni Patriotycznej

 „Tu wszędzie jest moja Ojczyzna” 

 Poczesna2017

 

III kategoria – klasa VII SP i Gimnazjum Godzina 10.45

Lp. Imię i nazwisko wykonawcy

 

Szkoła/ Parafia Tytuł pieśni
1 Jakub Wójcik Klasa VII SP

w Poczesnej

„Modlitwa Obozowa”

 

2 Klaudia Ujma Klasa VII SP we Wrzosowej „Cisza katyńska”

 

3 Angelika Knapczyk Gimnazjum w Konopiskach

 

„Powrócisz tu”
4 Małgorzata Jasińska Gimnazjum w Poczesnej „ Kolęda warszawska”

 

5 Patrycja Szyda Klasa VII SP we Wrzosowej

 

„Mury”

 

6 Julia Błaszak Klasa VII SP w Nieradzie

 

„Cisza katyńska”
7 Jakub Kołek Gimnazjum

w Poczesnej

„Mury”

 

II kategoria  – KLASY IV-VI SP około 11.30

Lp. Imię i nazwisko wykonawcy Szkoła/ Parafia

 

Tytuł pieśni
1 Dominika Sączek SP w Hucie Starej B „Pierwsza Brygada”

 

2 Maria Pietrzak SP

w Poczesnej

 

„Dziewczyna

z granatem”

3 Jagoda Choma SP we Wrzosowej „Rota”

 

 

4 Natalia Zębik ZSP Lubojna „Białe róże”

 

5 Weronika Aksman SP we Wrzosowej „Pierwsza Brygada”

 

6 Marcelina  Caban SP

w Nieradzie

 

„Biały krzyż”

 

7 Oliwia Śnioszek SP w Hucie Starej B „Przybyli ułani…”

 

8 Julia Soboniak ZSP Lubojna

 

„Warszawo ma”
9 Hanna Hollek SP

w Poczesnej

 

11 listopada
10 Natalia Froch SP

w Nieradzie

 

„Wrzosy”
11 Kinga Szymczyk SP

w Poczesnej

 

„Taki kraj”
12 Maja Struzik SP we Wrzosowej

 

„Ojczyzna”
13 Dominika Minkina SP w Hucie Starej B „ Wojenko, wojenko”

 

14 Roksana Pęczek SP

w Poczesnej

 

„Śpiewka 1920”

 

15

 

Edyta Lizoń

 

 

SP w Hucie Starej B „Piechota”
16 Alicja Kędzia SP

w Nieradzie

„Niepodległa , niepokorna”

 

17 Patrycja Makowska SP w Hucie Starej B

 

„Taki kraj”
18 Zuzanna Wachowicz Parafia św. Jana Chrzciciela w Poczesnej

 

„Pierwsza kadrowa”
19 Zuzanna Kijak SP we Wrzosowej

 

„Piechota”
20 Kinga Juszczyk

 

ZSP w Słowiku

 

„Pierwsza kadrowa”
21 Oliwia Terczyńska SP we Wrzosowej

 

„Wojenko, wojenko”

 

I kategoria – KLASY I-III SP Około godziny 12.30

Lp. Imię i nazwisko wykonawcy

 

Szkoła/ Parafia Tytuł pieśni
1 Klaudia Bińczyk ZSP Lubojna „Pałacyk Michla”

 

2 Wiktoria Cybulska ZSP Lubojna „Jak długo na Wawelu”

 

3 Laura Bryłka SP

w Poczesnej

 

„Białe róże”
4 Maja Suchecka Parafia p.w. św. Doroty

w Przyrowie

 

„Dla Ojczyzny”

 

5 Zuzanna Stolarczyk SP

w Nieradzie

„Pałacyk Michla”

 

6 Natalia Minkina SP

w Nieradzie

„Sanitariuszka Małgorzatka”

 

7 Nikola Kołodziej SP

w Nieradzie

 

„Warszawo ma”
8 Justyna Caban

 

SP

w Nieradzie

„ Jak to na wojence ładnie”

                                                      

 

IV kategoria – ZESPOŁY WOKALNE Około godziny 13.00

 

Lp. Imię i nazwisko wykonawcy

 

Szkoła/ Parafia Tytuł pieśni
1  Zespół wokalny

„La musica mia’

ZSP

w Lubojnej

 

„Przybyli ułani”
2 „Niezapominajki

z klasy I-III”

 

SP w Nieradzie „Orzełek”
3 Zespół wokalny

 

SP w Poczesnej

 

„Piechota”
4 Duet z klasy III

Maja Majchrzak i Oliwia Ujma

 

SP w Poczesnej

 

„Niepodległość”
5 Zespół wokalny

 

ZSP w Słowiku „Jędrusiowa wola”

 

6 Schola „Srebrne aniołki z parafialnej scholki” Parafia pw św. Jana Chrzciciela  w Poczesnej „Rota”