Parafia Poczesna | Wracamy do zwykłego porządku

Wracamy do zwykłego porządku

W najbliższą niedzielę zapraszamy na Msze Święte według stałego porządku o godz. 8, 10:30, 12 i 16 (najmniej osób jest ostatnio o godz. 12 dlatego można wybrać również tę godzinę)
Eucharystia to najwspanialsza modlitwa i wielki dar dlatego zapraszamy do udziału we Mszach Świętych niedzielnych oraz w tygodniu o godz. 7 i 18.
Wciąż serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy różańcowej fizycznie oraz on-line. W każdy dzień powszedni możecie łączyć się z naszym kościołem o 17:15, a w niedziele o 15:15.
Przypominamy o konieczności zakrywania ust i nosa oraz przestrzeganiu zasad higieny.
Na Mszy Św. może przebywać w Kościele 50 osób.
Zapraszamy wszystkich, którzy nie mogą przyjść fizycznie do łączności on-line.