Parafia Poczesna | Życzenia Świąteczne

Życzenia Świąteczne

Z okazji Świąt Bożego Narodzenia, życzymy Wam – drodzy Parafianie, by ten piękny czas odradzania się dobra, napełnił Wasze serca miłością i pokojem. Niech w Waszych domach nie zabraknie rodzinnego ciepła i życzliwości.

Pamiętajmy, że „zawsze, ilekroć uśmiechasz się do swojego brata i wyciągasz do niego ręce – jest Boże Narodzenie. Zawsze, ilekroć pozwolisz, by Bóg pokochał innych przez Ciebie – zawsze wtedy jest Boże Narodzenie.”

Droga Siostro, drogi Bracie, niech Chrystus narodzi się w Twoim sercu, a Nowy Rok niech będzie przepełniony szczęściem i radością.

Wasi Duszpasterze