• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

UWAGA!!!

Dziś w środę 11 maja spotkanie z rodzicami dzieci przeżywającymi I rocznicę Komunii św. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dzieci przygotowujące do I rocznicy Komunii św.. Kolejna próba 20 maja godz. 16.00. Spowiedź 21 maja godz. 10.00.

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Nadzieja na Maj 2016

Nadzieja na Maj a w niej :     Nadzieja maj 2016
Czytaj więcej →

Dzień Strażaka

W niedzielę 8 maja całą parafia świętowała Parafialny Dzień Strażaka. Na uroczystość przybyli Druhny i Druhowie z OSP Bargły, OSP Huta Stara A i OSP Poczesna. Uroczystości rozpoczęły się pod remizą w Poczesnej. Po zbiórce Druhowie przemaszerowali do kościoła parafialnego. Po Mszy...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Kamera na żywo

Zobacz transmisje na żywo z naszego kościoła
Przejdź na stronę kamery