• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

ulotka-Poczesna

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Gościmy ks. Roberta Żwirka

Na zaproszenie ks. proboszcza dziś na każdej Mszy Św. możemy wysłuchać kazań i śpiewu ks. prof. Roberta Żwirka. Nasz gość jest księdzem od blisko 28 lat (święcenia 18 maja 1986 r.). Jako dziecko uczył się grać na akordeonie i fortepianie w podstawowej szkole muzycznej. Potem w...
Czytaj więcej →

11 Listopada w Poczesnej

Dziś o 11.00 w naszym kościele parafialnym ks proboszcz odprawił Uroczystą Mszę Świętą w intencji Ojczyzny. Zobacz fotorelacje z uroczystości
Czytaj więcej →

Uroczystość Wszystkich Świętych

Dziś zgodnie z wieloletnią tradycją modliliśmy się na Cmentarzu w Procesji Różańcowej za naszych zmarłych. W trakcie Procesji wypominaliśmy naszych zmarłych i modliliśmy się o Wieczne dla Nich Zbawienie. Po wypominkach ks. Proboszcz odprawił Mszę Św. w intencji zmarłych. Przez...
Czytaj więcej →

Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Fatimskiej w Poczesnej

W poniedziałek 13 października br. w Poczesnej po raz pierwszy odbyło się Nabożeństwo Ku czci Matki Bożej Fatimskiej. Ulicami Poczesnej po zmroku przeszła procesja z figurą Matki Bożej Fatimskiej. Parafianie odmawiali różaniec w intencji swoich najbliższych oraz w intencji naszej...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej
Czytaj więcej

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej