• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

 

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

I Komunia Święta

W niedzielę 24 maja na Uroczystej Mszy Św. o godz. 11.30 dzieci z naszej parafii przystąpiły do I Komunii Świętej Zobacz kilka ujęć z dzisiejszej Uroczystości. Więcej zdjęć niebawem
Czytaj więcej →

50 Rocznica Święceń Kapłańskich

W niedzielę 17 maja o godz. 12.00 na Uroczystej Mszy Świętej cała wspólnota parafialna z księdzem prałatem Jarosławem Sroką na czele świętowała 50 Rocznicę posługi Kapłańskiej ks. Kanonika Stanisława Szafrańca – dziś już emerytowanego proboszcza parafii w Poczesnej. – Dziś...
Czytaj więcej →

Parafialny Dzień Strażaka

  10 maja na Mszy Św. o godzinie 8.00 modliliśmy się w intencji Strażaków. Zgodnie z wieloletnią tradycją Strażacy zgromadzili się pod Remizą w Poczesnej i w towarzystwie Orkiestry przemaszerowali do kościoła parafialnego na Mszę Św. o dar życia wiecznego dla zmarłych Druhów...
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci w naszej Parafii
Przejdź na stronę

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej