• Bóg jest pierwszym źródłem radości i nadziei człowieka.

    Jan Paweł II
  • Ludzie mówią -

    Prymas Polski kard. Stefan Wyszyński
Najnowsze na stronie:
- Posted on 21 lut 2014

WIELKI TYDZIEŃ

  

WIELKI CZWARTEK

Zapraszamy na 18.00 na Mszę Św. upamiętniającą ustanowienia sakramentów Kapłaństwa i Eucharystii

Czuwanie i adoracja Najświętszego Sakramentu w Wielki Czwartek do 22.00

 

WIELKI PIĄTEK

Od 9.00 zapraszamy na spotkanie z Najświętszym Sakramentem w Ciemnicy

Na 15.00 zapraszamy na ostatnią Drogę Krzyżową

Zapraszamy na 18.00 na Liturgię Wielkiego Piątku

Czuwanie przy Grobie Pańskim przez całą noc

 

WIELKA SOBOTA

Zapraszamy na święcenie pokarmów od 10.00 do 14.00 co pół godziny.

Święcenie pokarmów w Bargłach, na ulicy Łąkowej i W Hucie Starej A od godz. 10.00 – ksiądz pojedzie najpierw na Bargły

Liturgia Wielkiej Soboty rozpocznie się o 19.00

 

 

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIE 

Zapraszamy na Mszę Św. Rezurekcyjną na godz. 6.00

W tym dniu Mszy Św. o 16.00 nie będzie

Z życia parafii

Aktualności z parafii

Zobacz wiecej

Filmy video

Zobacz wiecej

Galeria zdjęć

Zobacz więcej

Aktualności

Liturgia Wielkiego Piątku

Cała wspólnota zebrała się dziś, aby wspólnie uczestniczyć w pogrzebie Jezusa.  Liturgii przewodniczył ks. Andrzej, komentarze i kazanie wygłosił ks. proboszcz. Dziś całą noc Pan Jezus czeka na ciebie… Zobacz zdjęcia z dzisiejszej uroczystości
Czytaj więcej →

Wielki Czwartek

Dziś od 18.00 w trakcie Liturgii Wielkiego Czwartku obchodziliśmy Pamiątkę ustanowienia Sakramentów Eucharystii i Kapłaństwa. Jak w kazaniu wskazał ks. Andrzej Kapłaństwo jest nierozerwalnie związane z Eucharystią. Jak przypomniał – Jan Paweł II w swoich rozważaniach na 50...
Czytaj więcej →

Rozdzieliliśmy Pomoc Wielkanocną

Od V Niedzieli Wielkiego Postu można było przynieść do kościoła żywność, którą będziemy przekazywać potrzebującym. W Niedzielę Palmową przed kościołem zebraliśmy w sumie 1900 złotych. Dziś udało nam się dokonać podziału i rozdysponowania pomocy najsłabszym i najbardziej...
Czytaj więcej →

Koncert Pieśni Pasyjnych

Na Mszy Św. o godzinie 12.00 uczestnicy liturgi mogli wysłuchać niecodziennego koncertu w wykonaniu artystów z naszej gminy. Panie Dorota Wiśniewska – Klekot, Karolina Kamińska oraz Paulina Zarzycka i Anna Bińczyk dały pokaż swoich umiejętności.
Czytaj więcej →

Więcej wydarzeń

Księża w naszej Parafii

Ministranci

Ministranci Parafii Św. Jana Chrzciciela w Poczesnej
Czytaj więcej

Ciekawe Wyjazdy

Zobacz gdzie możesz wysłać dziecko na letni wypoczynek
Czytaj więcej