Parafia Poczesna | Pielgrzymka do Sanktuarium św Jana Marii Vianeya
19458
post-template-default,single,single-post,postid-19458,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Pielgrzymka do Sanktuarium św Jana Marii Vianeya

Pielgrzymka do Sanktuarium św Jana Marii Vianeya

Spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Wiary, 22 września odbyło się jako pielgrzymka do Sanktuarium św Jana Marii Vianeya w Mzykach. 

Św Jan Maria Vianney zwany jako probosz z Ars, żył we Francji na przełomie XVIII i XIX w. 

Ksiadz proboszcz w Mzykach jako gospodarz  Sanktuarum przybliżył nam postać świętego. Jego życie, jego zaangażowanie w rozbudzanie wiary swoich parafian. Jego skromne życie wypełnione postem i gorliwą modlitwą, prowadziło go do Boga a razem z nim  jego parafian. 

Proboszcz w Sanktuarium ugościł nas tym czym  głównie żywił się Św Jan Vianney, pieczonymi ziemniakami. Pokazuje to jego poświęcenie.

Czy my potrafimy modlitwą i odmawianiem sobie przyjemności dążyć do wzrostu naszej wiary?

Następne spotkanie 27 października. 

Zapraszamy do wspólnego poszukiwania Boga.