Parafia Poczesna | PSzW śladami Jezusa
19599
post-template-default,single,single-post,postid-19599,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

PSzW śladami Jezusa

PSzW śladami Jezusa

W czwartek 16 marca w ramach Parafialnej Szkoły Wiary wyruszyliśmy śladami Jezusa. Zaczęliśmy od Wieczernika gdzie wydarzyły się jedne z najważniejszych spraw naszej wiary, ustanowienie Eucharystii, ustanowienie sakramentu kapłaństwa. Następne spotkanie już w najbliższy czwartek 23 marca. Pójdziemy dalej śladami Jezusa, na Kalwarię i do Grobu Chrystusa. Może czas Wielkiego Postu do dobry moment aby zastanowić się w co tak na prawdę wierzę? Jaka jest moja wiara? Przyjdź, posłuchaj, zapytaj, porozmawiaj.