Parafia Poczesna | Sakramenty św w PSzW
19221
post-template-default,single,single-post,postid-19221,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Sakramenty św w PSzW

Sakramenty św w PSzW

W czwartek 12 maja, spotkanie w ramach Parafialnej Szkoły Wiary poświęcone było Sakramentom Św. Czym są, jaki mają wpływ na nasze życie. Sakrament Św. jako widzialny znak niewidzialnej łaski Bożej jest przedłużeniem obecnosci Jezusa Chrystusa wśród nas. Chrystus sam ustanowił Sakramenty Św aby Jego zbawcza działalność była kontynuowana przez Kościół. Sam Chrystus jest obecny w nich i przez nie działa. Następne spotkanie, 26.05. W Dzień Matki będziemy przyglądać się Maryi w Objawieniach w Guadalupe. Zapraszamy!