Parafia Poczesna | Św. Józef jako wzór ojca
19387
post-template-default,single,single-post,postid-19387,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Św. Józef jako wzór ojca

Św. Józef jako wzór ojca

Spojrzenie na wzór ojca jakim był św. Józef było tematem ostatniego w tym roku szkolnym, spotkania w ramach Parafialnej Szkoły Wiary, które odbyło się w miniony czwartek. Św. Józef, człowiek sprawiedliwy, jak został określony w Biblii, czyli oddający Bogu chwałę, słuchający Boga. Co znaczyło wtedy człowiek sprawiedliwy? Na czym polegała jego odpowiedzialność? W czym przejawiała się opiekuńczość? Mogliśmy to przeanalizować i przenieść na grunt dzisiejszych czasów. Dziękujemy Księdzu Proboszczowi oraz Księdzu Wikaremu za prowadzone prelekcje, które pomagały nam w poszukiwaniu Boga. Dziękujemy wszystkim za udzial i wspólne odkrywanie tajników naszej wiary, za uświetnienie zakończenia pierwszego roku działania Parafialnej Szkoły Wiary. Następne spotkanie po wakacjach, 8 września. Zapraszamy. Wspólnie szukajmy Boga.