Parafia Poczesna | Zgłoś swoją rodzinę i zaproś kapłana na Wizytę Duszpasterską
18852
post-template-default,single,single-post,postid-18852,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,side_area_uncovered_from_content,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-10.0,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12,vc_responsive

Zgłoś swoją rodzinę i zaproś kapłana na Wizytę Duszpasterską

Zgłoś swoją rodzinę i zaproś kapłana na Wizytę Duszpasterską

 

Jak powszechnie wiadomo wiele osób przebywa  w kwarantannie lub izolacji troszcząc się o swoje życie i zdrowie, dlatego w tym roku rezygnujemy z tradycyjnej formy wizyty duszpasterskiej. Jednak informujemy, że jesteśmy gotowi przyjść z modlitwą i błogosławieństwem do tych Parafian, którzy mają takie życzenie i skierują do nas wyraźne zaproszenie.

 

Skorzystaj z poniższego Formularza 🙂

 

lub zgłoś rodzinę:

  • w kancelarii parafialnej – wt i sb 9-10 lub śr i czw 16-17.
  • w zakrystii – przed i po mszach świętych 
  • telefonicznie pod nr 726 190 161. Prosimy dzwonić w godzinach pracy Kancelarii czyli wt i sb 9-10 lub śr i czw 16-17.
  • lub mailowo na info@parafia-poczesna.pl.  
  • drukując formularz zaproszenie na kolędę 2022

Pamiętaj!!! Podaj swoje nazwisko, adres i telefon kontaktowy 🙂