Parafia Poczesna | „Pasja Miłości” – cykl koncertów Beaty Bednarz

„Pasja Miłości” – cykl koncertów Beaty Bednarz

Radio Fiat organizuje w okresie Wielkiego Postu, na przełomie marca i kwietnia cykl koncertów Beaty Bednarz, opartych o jej płytę „Pasja Miłości”, zawierającą utwory będące swego rodzaju refleksjami wielkopostnymi, takie jak „Ludu mój ludu”, „Golgota”, „Przy Twym Krzyżu”, czy tytułowa „Pasja miłości”.

Koncerty odbywać się będą: 31 marca o 17.15 w parafii NMP Zwycięskiej w Częstochowie, 1 kwietnia o 19.00 w kolegiacie Nawiedzenia NPM w Wieluniu, 2 kwietnia o 13.00 w Sanktuarium Matki Bożej Gidelskiej Uzdrowienie Chorych w Gidlach i tego samego dnia (2 kwietnia) o 17.00 w kościele pw. Stygmatów św. Franciszka z Asyżu w Ostrowach nad Okszą.